Merkezi Düzce’de olan TEMİZ SİGORTA, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla sektörün etkin ve tercih edilen sigorta acenteliği konumuna gelmiştir.

İşinin ehli ve konusunda uzman, gayretli çalışmalarıyla, teknolojik imkanları da birleştirerek gerçekleştirdiği hizmet faaliyetleri, sürekli değişim gösteren müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda yürütülmektedir. Yıllardır süregelen kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışının müşterilerimiz nezdinde GÜVEN’e dönüşmesi, bizleri ağır bir misyon yüklenmeye sevk etmiştir. Müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek, her zaman farklı hissedilecek hizmet faaliyetlerimiz ile müşterilerimize en iyisini sunmak TEMİZ SİGORTA’nın vazgeçilmesi olmuştur.

 

Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet ile uygun fiyatlarla bölgemize hitap eden TEMİZ SİGORTA, Araç, Konut, İşyeri, Allrisk, Nakliyat, Sorumluluk, Bes, Hayat, Sağlık vb. sigortaların tüm risk değerlendirme hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

 

Gelecekteki müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayarak, yeni hizmet yatırımlarını ve çalışmalarına büyük önem veren TEMİZ SİGORTA, aydınlık bir geleceğe doğru adım adım ilerleyen ülkemizin siz değerli kurum ve insanlarına hizmet vermekten kıvanç ve mutluluk duymaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizlere huzur getiren TEMİZ SİGORTA, müşterilerinden aldığı sarsılmaz güç ve güvenle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaktadır.

Genel Müdür
Mert T. TEMİZ